מזג אוויר
בחר אזור:
מפת תאילנד
ארמון המלך - בנגקוק תאילנד
קבלו הצעות לטיסות זולות לתאילנד ,בתי מלון, אטרקציות וטיסות פנים במחירים הכי זולים בהתחייבות !!!
הזן שם:
הזן טלפון:
הזן אימייל:
ארמון המלך בבנגקוק - Grand Palace
ארמון המלך הידוע בעולם בשמו " גראנד פאלאס", על גדת הנחל "צ'או פריה", מכסה שטח של כ 218,000 קמ"ר, מוקף חומות שנבנו בשנת 1782.
בעברו היה השטחמקום מושבם של סוחרים סיניים, בין חומות אלו שוכנים המשרדים הראשיים של השלטון המקומי. גם אולמות תפילה ומגורים למשפחת המלוכה.
בכל זאת לא ניתן לקבוע שכול מלכי תאילנד תמיד התגוררו כאן, חלקם החליט לגור בארמונות אחרים. היום לא מתגוררת משפחת המלוכה בארמון זה. משמש רק לטקסים גדולים וחתונות.
אחרי נפילתה של העיר "איותיה המיתולוגית" המלכים שכנו ב"טונבורי",
ולאחר מכן עברו לצידו השני של נחל ה "צאו פריה", וקבעו את מקומם הקבוע בבנגקוק, העבירו את משרדיהם ואת מגוריהם הרשמיים לארמון החדש, ובנו סביבם חומה.

המחיר הזול ביותר למלונות בבנגקוק!
אטרקציות, פעילויות ומופעים מומלצים בבנגקוק


בנית החומה הינה אך ורק לשם היופי והכבוד תיירים והעמך מבקרים חופשי בתוך החומות, יש מה לרארמון המלך בבנגקוקאות נוספו מבנים חדשים בתי תפילה,
אל תתפלאו אם תראו ומגרשי משחקים, כן האמונה שלהם היא שליד כול בית תפילה יהיה מקום לשיפור הספורט, וילדים יוכלו להיות קרובים לבתי התפילה.
המבנים שאתם רואים בשטח הארמון מהממים  ביופיים, הגגות מעוצבים בצורות הדומות לפגודות הסיניות, חלקם מצופים זהב, פסלים עם דמויות מוצבות בכל השטח,
ציפוי קרמיקה על הקירות ,עצים מעוצבים בשיטה מיוחדת, כאשר כל העלים מנוקים מהענפים ונשארות רק ציציות כמו פונפונים.
חלק מהמבנים מכוסים רעפים מעץ בגודל כף היד וכמובן שבתנאי האקלים הם מאבדים את צבעם ועמידותם בפגעי הזמן, וכאשר מכינים חדשים, כל אחד שרוצה רושם ברכה ובקשה על הרעפים החדשים,
ולאחר ההתקנה  הרעפים החדשים מעבירים לרוחות את בקשתם של כותבי הברכות והבקשות לסוגם , משהו בסגנון הכותל,
 אבל הברכות והבקשות יותר קרובות לשמיים ואלוהים יחד עם שאר הרוחות מקבלים את זה אונליין, אמונה זה טוב .
כמות השומרים בשטח הארמון היא בלתי ידועה חלקם במדים חלקם לא. כמות המבנים היא עצומה מאוד על שטח שנראה קטן קרוב ל 100 מבנים.
כנסו למקדשים, על הקירות ציורים מימיה הראשונים של דת הבודהה, ציורי מלחמות נגד הבורמזים. מקדש ה"מאמרלד", וואט פרה קאו  250 באט כניסה ביקור פרטי. בארבע אחרי הצהריים נסגר.
x
   
   
שלח לחבר
   
הוספת תגובה חדשה
   
הוספת המלצה חדשה
שם מלא (אנגלית)
תאריך
טלפון
אימייל
טקסט חופשי:
תודה שהזנתם את הפרטים שלכם, אנו נחזור אלייכם בהקדם .
תגובותהגולשים
המלצותהגולשים