מזג אוויר
בחר אזור:
מפת תאילנד
גן חיות דוסיט - Dusit בנגקוק
קבלו הצעות לטיסות זולות לתאילנד ,בתי מלון, אטרקציות וטיסות פנים במחירים הכי זולים בהתחייבות !!!
הזן שם:
הזן טלפון:
הזן אימייל:
גן החיות בבנגקוק
Dusit
נמצא בפארק Khao Din בתוך העיר, על כביש ראמה החמישי, סמוך לבניין הפרלמנט וארמון דוסיט. גן זה הוא אחד מגני חיות הראשונים שהוקמו בתאילנד, אכלס 1600 בעלי חיים במשך 60 שנה, על שטח של 200 אלף מ"ר. הוקם על ידי המלך ראמה החמישי כגן חיות פרטי. כאשר במלך הלך לעולמו הגן הוזנח והטיפול בו הופסק להרבה שנים. בשנת 1938
ראמה השמיני הסכים להעביר את הבעלות על הגן לעיריית בנגקוק,
 וניפתח כגן חיות ציבורי, המלך תרם צבאים ועוד מספר חיות לטובת הכלל. עיריית בנגקוק המשיכה לטפל בגן עד שנת 1954, מכאן ואילך
האחריות עברה לרשות הלאומית לגנים הזואולוגיים בתאילנד,
שנושאת באחריות על מספר רב של גנים זואולוגיים בתאילנד.
גן החיות דוסיט הוא הפופולארי ביותר בתאילנד, מתאים לכול הגילאים ילדים זקנים וצעירים. הגן וסביבתו מוקפים צמחיה ירוקה ועצים ירוקים, וניתן לשוט בסירות פדלים על אגמים שמחוברים ביניהם על ידי גשרים וליהנות ממדשאות רחבות ידיים עם פינות רבות לפיקניקים מנוחה ומשחקים.

המחיר הזול ביותר למלונות בבנגקוק!
אטרקציות, פעילויות ומופעים מומלצים בבנגקוק


במקום מנוהל בית חולים לחיות, מוזיאון בעלי חיים וכיתות לימוד,רכבת פתוחה לתצפית, וקפטריה לטובת המבקרים.כמובן מסעדת פסטה ושניצלים בכניסה לגן קחו מפה כי הגן גדול מאוד ותבזבזו זמן על איך ומה לראות וגם לסיים את היום צריך. הרכבת תקח אתכם לסיבוב של 20 דקות לפי המסלול שלה 10 באט לילד 20 למבוגר.אם יש לכם זמן תתחילו לטייל בכיוון השעון ולא תחמיצו כלום.
100 שקל כרטיס ונסיעה למקום. אגף מיוחד הוקצה לפינות ליטוף עכברים למיניהם לטאות ונחשים. אזור הספארי האפריקאי זברות וג'ירפות היפופוטמים בת יענה, וכמובן אזור התנינים קרוקודילים ואליגטורים. בית הפילים מאוד חמוד, כולל אזור מוצל נגד שמש ביום ובריכה קטנה לצינון כידוע לכם חם בתאילנד ולחות מאוד גבוהה. בשטח בעלי הכנף ינשופים ניצים, תוכים ועוד כמאה סווגי צפרים. לכול החיות ניבנו אזורי מחיה כמעט טבעיים, אזור הקופים מצויד בעצים רבים ענפים לטיפוס וסולמות חבלים, ומקומות מחבוא ממבקרים לא רצויים, אזור החושך מיעד לעכברי לילה ועטלפים עם תאורת לילה חשוכים.

נמר תאילנדי בבנגקוק
x
   
   
שלח לחבר
   
הוספת תגובה חדשה
   
הוספת המלצה חדשה
שם מלא (אנגלית)
תאריך
טלפון
אימייל
טקסט חופשי:
תודה שהזנתם את הפרטים שלכם, אנו נחזור אלייכם בהקדם .
תגובותהגולשים
המלצותהגולשים