מזג אוויר
בחר אזור:
מפת תאילנד
חוות נחשים בנגקוק
קבלו הצעות לטיסות זולות לתאילנד ,בתי מלון, אטרקציות וטיסות פנים במחירים הכי זולים בהתחייבות !!!
הזן שם:
הזן טלפון:
הזן אימייל:

חוות הנחשים בנגקוק

צפונה מבנגקוק בפינת הרחובות Henry Dunant ו Rama IV
פתוח אמצע השבוע 8 וחצי עד ארבע וחצי אחה"צ, שבת וראשון עד 12
בצוהריים, שתי הופעות רשמיות ביום ב11 ושלוש וחצי, זה אומר שלפעמים אפשר לקבל הצגה שלא רשומה אך משתלמת לכולם
כ 70 באט לאדם. אפשר להגיע  ברכבת, אוטובוס, סירות, טוק-טוק, אופנוע ומונית. היות שתאילנד הייתה תמיד ארץ חמה מאוד ולחות גבוה וצמחיה עבותה, היוותה מקום מרבץ טוב לכל מיני זוחלים קטנים כגדולים, וכלולים בקטגוריה זו "ידידינו מימי חווה, הנחשים"  ועמם הסכנות הכרוכות בהימצאותם באזורי מחיה של בני האדם.
משום כך הוכשו רבים מתושבי האזורים הסבוכים על ידי נחשים מכל הסוגים כ 200 סוגים, 56 מהם ארסיים שטיפה בגודל סיכה מחסלת בן אדם, נוצר הצורך להצילם ממוות בטוח. הוחלט להקים חווה
שתתן מענה לסכנה זו בצורת נוגדן, בעזרת מציאת נוגדן לכל אחד מסוגי הנחשים המצויים בקרבת כפרי החקלאים. בשנת 1923 הוקמה החווה והחלו לאסוף נחשים מכל הסוגים, ביצעו בהם חליבה של הארס, ולמדו על מחזור חייהם, לא הייתה מטרה לחסל אותם, כי הם גם מנקים את השטח מכל מיני מכרסמים לא רצויים בשטחים החקלאיים. עם בואם של התיירים לתאילנד נוכחו לדעת שנחשים הם אטרקציה המושכת מבקרים והחלו למסחר את המצאות הנחשים על ידי הופעות והכסף הופנה להמשך המחקרים ומציאת נסיובים חדשים. 

המחיר הזול ביותר למלונות בבנגקוק!
אטרקציות, פעילויות ומופעים מומלצים בבנגקוק

וכעת הסבר על המופע:
משתתפים בו מאלפים, נחשי קוברה , פיתון רגיל, פיתון לבן נמייה,
נחשי מנגרובים. למול עינכם יוציאו נחש ויבצעו חליבת ארס להדגמה.כל פעם נחש אחר יוצא מתוך כלוב או שק. את הפיתון הרגיל השקט ניתן ללטף ואפילו לשים על הכתפיים ולטייל, קצת מפחיד, לא מסוכן. חלק מהמאלפים חסרי אצבעות או בעלי ידיים לאחר ניתוח הוספת עור כתוצאה מהכשת נחש באחת ההופעות. אחד המאלפים יוציא פיתון ענק משק יעיפו לבריכה ויכנס להתאבק עמו במים.
חלק מההצגה, אבל גם כך מאוד מעניין ומפחיד. מאלף אחר יוציא קוברה
ומכות קטנות על ראשו ישכיב אותו לגמרי על הרצפה, וכאשר הנחש מרים ראשו מקרב את השפתיים לפה הנחש וגם נשיקה נותן.
יראו לכם את אברי מינו של הנחש אם לא ידעתם לנחש שני פינים
לשם ריבוי צאצאים, לאחר מכן יכניסו למרכז הבמה מיכל זכוכית בתוכו נמייה ונחש ותראו איך הנחש גובר על הנמייה, ולפני שהיא מתה המאלף מוציא את הנחש, לא לדאוג הנמייה מתאוששת מהארס ,
כבר יש לה מספיק נוגדנים, אבל המופע יפה וממשיך, יוציאו שלושה נחשי מים בעלי פסים צהובים שכל הזמן קופצים על המאלף במטרה להכישו, וכל פעם הוא מנתר לצד אחר, פחד אמיתי, לאחר מספר דקות הוא מצליח לתפוס נחש אחד צמוד לראשו, אחר כך את השני, חוות נחשיםוכל הזמן הם מנסים להכיש אותו וקופצים עליו מכל צד, ואת הנחש האחרון הוא תופש בשיניים וכך בכל יד נחש ובשיניים אחד, הוא עושה סיבוב ניצחון, הופעה מרשימה כל המאלפים שולטים בתנועותיה, ונזהרים לא לקבל הכשה, גם אם תחשבו שחולבים אותם לפני ההצגה, אף אחד מכם לא מוכן לנסות את מה שעושים המאלפים בזירה, אז לא לנסות את זה בשום מקום תקראו למי שיודע.
הנוגדן : הוא החומר המבטל את השפעת הארס שהנחש מזריק
לגוף האדם, כך מייצרים נוגדן הכשה: חולבים את הנחש, נותנים לו להכיש דרך בד לתוך מיכל, את החומר לוקחים בזהירות ומחלישים אותו בעזרת חומרים כימיים, וכאשר הוא חלש מזריקים אותו לחיה גדולה מאוד, בדרך כלל סוסים שכושר העמידות שלהם גבוה,
ולוקח יותר זמן עד שסוס מת מרעל מוחלש, בינתיים מערכת החיסונית של הסוס מייצרת נוגדנים לארס שמסתובב בדמו,
ולאט לאט מוסיפים ארס יותר חזק וכך מחזקים את החומר הנוגד את הארס, את הנוגדנים האלו יונקים מדמו של הסוס, משפרים את עמידותו למפגעים חיצוניים, וכך הוא מוכן להזרקה לגופו של אדם שהוכש על ידע נחש. על כן רצוי תמיד להביא את הנחש שהכיש לחווה או לבית החולים וכך יודעים איזה נוגדן להזריק,  נברך ברכת הגומל. הנחש איננו חיה המתקיפה את האדם, אנחנו לא הטרף שלו אם נחש מכיש אדם זו רק הייתה הגנה.

x
   
   
שלח לחבר
   
הוספת תגובה חדשה
   
הוספת המלצה חדשה
שם מלא (אנגלית)
תאריך
טלפון
אימייל
טקסט חופשי:
תודה שהזנתם את הפרטים שלכם, אנו נחזור אלייכם בהקדם .
תגובותהגולשים
המלצותהגולשים