מזג אוויר
בחר אזור:
Thunderstorms יום שישי - Thunderstorms
24°/31°
Thunderstorms יום שבת - Thunderstorms
24°/31°
מפת תאילנד
פורום תאילנד - מידע עדכני למטייל
כל המידע על תאילנד, לינה, אוכל מקומי ומסעדות, אטרקציות ואזורי בילוי, שותפים לטיולים, המלצות ושאלות לתכנון וארגון מושלם של הטיול שלכם לתאילנד.
מנוהל ע"י
BABA
הודעה חדשה
היי

לגבי טיסות אין טיסה ישירה מצאנג מאי לקראבי כך שאפשר להוריד את האופציה הזאת.
מבחינת טיסות זה תלוי איפה תרצו להיות קודם שתי האופציות זהות רק שטיסה ישירה לקוסמוי עולה יותר אך חזרה משם גם עולה יותר מפוקט כך שזה לא משנה.
לגבי מעבורות מעבורת מריילי לקופיפי ומפוקט לקופיפי אורכת כשעתיים מעבורות יש פעמיים ביום בוקר וצהריים.

את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד.
פנו דרך האתר.
WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
בבדיקה שערכתי בבנקוק אייר עושה רושם שיש טיסות מצאנג מאי לקראבי.

האם טעות???
היי

זה לא טעות יש טיסה לקראבי עם עצירה בבנגקוק טיסה ישירה מצאנג מאי יש רק לפוקט או קוסמוי .
מבדיקה באתר בנקוק אייר עולה כי יש הרבה טיסות שאזל המלאי.
האם המלאי מתחדש? האם פותחים עוד טיסות?
במידה ומזימנים "ווזה" (3 טיסות) האם ניתן לשנות תאריכים? או שדורש קנס.

אילו עוד חברות תעופה יש?
היי

לגבי טיסות אכן המקום מתמלא בשעות מסוימות אם כוונתך לטיסה ישירה מצאנג לאיים יש רק פעם ביום לפוקט אפשר לטוס עם תאי איר,בנגקוק איר ואיר אסיה לקוסמוי רק בנגקוק איר לגבי שינוי לרוב עולה כסף ולא תמיד נשאר מקומות בכל השעות .

אנחנו חושבים לנסוע לתאילנד בחודש הבא וחושבים להיות בין היתר בקוסמוי ושמענו שהיתה דליפת נפט מקומית בקוסמוי ביוני וגם שבאוגוסט היתה דליפת נפט בקו סאמט ולא ברור אם זה הגיע גם לקוסמוי. 

האם מישהו היה בחופי קוסמוי בזמן האחרון ויכול להגיד עד כמה זה מורגש בחופים? האם אפשר להיכנס למים? האם לדעתכם זו סיבה להחליף את קוסמוי ביעד אחר?

ראו את הקישורים הבאים:
www.asianews.co/oil-slick-hits-koh-samui-beach/
www.khonkaen.ws/koh-samui-slimed-by-oil-slick
www.youtube.com/watch

היי, אני וארוסתי מתכננים ירח דבש מ17.11 עד 1.12 בתאילנד, אנחנו מחפשים מסלול טיול שכולל בטן גב, טבע ונוף, ואטרקציות. איזה מסלול מומלץ? חשבנו על יום בבנגקוק, 3-4 ימים בצ׳אנג מאי,3 ימים בקוסומוי, 3 בפוקט, ואז שוב 3 ימים בבנגקוק. ועוד דבר, כמה עולה בערך טיול כזה עם מלונות טובים כולל טיסות? תודה
היי

מצ"ב מסלול מומלץ:

1. הגעה לבנגקוק וטיסת המשך לצאנג מאי+לינה .
2. טיול אומגות ביערות של החברה המקורית FLIGHT OF THE GIBBON.
3. טיול 3 ימים 2 לילות בצפון תאילנד של חברת טאנה או רד בריק על בסיס הכל כלול.
4.טיסה לקוסמוי ל 5 לילות .
5. טיסה לבנגקוק ולינה עד השיבה הביתה .

זכרו שמעברים לוקחים זמן ואתם באים לזמן מוגבל כך שאפשר לוותר על פוקט.

את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד.
פנו דרך האתר.

WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
שלום, בהמשך להודעות הקודמות בנושא תכנון ירח דבש של שלושה שבועות בתאילנד (בעיקר חופים, טבע יפה וגם בטן גב) מסוף נובמבר עד אמצע דצמבר, אנחנו חושבים לכלול במסלול גם את הצד המזרחי (קוסמוי וקופנגן). הבנו שבצד המזרחי (בעיקר קוסמוי) יש הרבה יותר מבחר של מלונות במחירים סבירים (תמורה טובה יותר לכסף מהצד המערבי) וגם שהטבע והחופים שם ממש יפים ושזה מאוד מומלץ לירח דבש.

הבעיה היא ששמענו לא מעט ביקורות רעות על מזג האוויר בדצמבר בקוסמוי והבנו שלפעמים יש גשמים ממש חזקים (ולא רק גשמים קצרים) שממש גורמים לראות לקויה, מונעים אפשרות להיכנס לים, לשוט בסירות, גורמים לחופים להיות מלאים בבוץ, מונעים אפשרויות לטייל וכו, כך שחלק גדול מהטיול שלנו עלול להיות בעייתי. בקיצור, אמרו לנו שאם אנחנו מגיעים לתאילנד בדצמבר אז פשוט לוותר על קוסמוי וללכת במקום זה בעיקר למקומות בצד המערבי. כמובן שהיו גם דעות הפוכות שהגשמים לא ממש משבשים את הטיול ושזה בעיקר עניין של מזל בדצמבר. בכל מקרה, בעקבות זה חשבנו לדחות את הטיול לסוף מרץ עד אמצע אפריל - זה ממש לא רצוי מבחיתנו כי כבר הזמנו כרטיס, אבל אם אין ברירה אז אולי נעשה את זה. לכן יש לנו עכשיו התלבטות קריטית וזו הסיבה שפתחנו נושא חדש בפורום בעניין זה.

רצינו לדעת האם לדעתכם לטיול של ירח דבש מהסוג שלנו די מומלץ להיות בצד המזרחי (של קוסמוי) כי להיות רק בצד המערבי במקרה זה יהיה סוג של פשרה (גם מבחינת מה שרואים וגם מבחינת העלויות). במידה והתשובה חיובית, רצינו לדעת האם כדאי לדעתכם בכל זאת להמשיך בתכנון המקורי (כלומר - להגיע לקוסמוי בדצמבר) או לדחות את כל הטיול למרץ-אפריל כי בתקופה זו מזג האוויר מאוד נוח. ברור שמזג האוויר יכול להפתיע לטובה ולרעה אבל חשוב לנו לקבל החלטה מושכלת - לא היינו עדיין בתאילנד ואנחנו רוצים שתהיה לנו חוויה טובה.

גם רצינו להבין האם מחירי המלונות בצד המזרחי ובצד המערבי במרץ-אפריל (בעיקר אפריל) גבוהים משמעותית מהמחירים בתחילת עד אמצע דצמבר, ואם כן - בכמה אחוזים בערך (אנחנו רוצים לקבל הערכה גסה של טווח כדי לקחת את זה בחשבון בהחלטה שלנו). אנחנו יודעים שראש השנה התאילנדי, איסטר ופסח נופלים באפריל אבל אנחנו לא יודעים כמה זה משפיע על המחירים. חשוב להדגיש שאנחנו מכוונים למלונות סבירים של 3-4 כוכבים ולא 5 כוכבים
היי

מזג האוויר תמיד יכול להפתיע בכל חודש כך שזה לא צריך להיות שיקול כמו כן מחירי המלונות עד אמצע דצמבר ומרץ אפריל כמעט זהים .

פשוט להגיע כמתוכנן ולהנות ממה שיש לתאילנד להציע .
זוג "טרי" נוסעלתאילנד לחודש 19\11 עד 19\12.
היינו שמחים להמלצת התוכנית: מה לראות , כמה זמן להקדיש לכל יעד?
אנחנו רוצים להיות גם בדרום גם בצפון, בנגקוקוק, אולי גם פטאיה.
תודה !!!
היי

הנה רעיון למסלול :
1. טיסת המשך לצאנג מאי.
2. טיול יום לשמורת הטבע דוי אינתנון.
3.טיול אומגות ביערות של החברה המקורית FLIGHT OF THE GIBBON.
4. טיול 3 ימים 2 לילות בצפון תאילנד של חברת טאנה או רד בריק על בסיס הכל כלול.
5.טיסה לקוסמוי ל 6 לילות.
6.מעבורת לקופנגן ל 3לילות.
7.מעבורת לקוסמוי+טיסה לפוקט ל 4 לילות.
8.מעבורת לקופיפי ל 3 לילות.
9.מעבורת לריילי  ל3  לילות.
10.מעבורת לקראבי +טיסה לבנגקוק.
11. טיול 2 ימים לילה אחד לקנצנבורי על בסיס הכל כלול.

על פתאיה אפשר לוותר פחות מתאים לזוגות בירח דבש.

את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד.
פנו דרך האתר.

WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
היי, אנחנו בעיצומו של תכנון טיול לתאילנד שמרוכז בעיקר באיים ויש לנו כמה שאלות לגבי אלטרנטיבות באותו איזור או שהאופי שלהן דומה ושעקב מגבלות תקציב/זמן אנחנו צריכים להכריע לגביהן. נשמח לשמוע את חוות דעתכם על האטרקטיביות של כל מקום ביחס לאחר. מדובר בטיול ירח דבש ואנחנו בעיקר אוהבים טבע וחופים יפים (פחות מעניין אותנו "אקשן" וחיי לילה).

1. ריילי ביץ / קו לנטה / קאו לאק ואיי סורין

2. קופנגן / קוטאו

3. יומיים בקצנבורי / טיול שלושה ימים בצאנג מאי. אנחנו יודעים שמדובר באיזורים שונים לחלוטין, אבל לפי מה שהבנו שניהם נותנים חוויה דומה מבחינת ה"צפון" ורצינו לדעת מה יותר אטרקטיבי, וגם האם יש הבדלים משמעותיים מבחינת העלויות של טיול "הכל כלול" שכולל גם איסוף מבנגקוק וחזרה לבנגקוק או לפוקט (היעד הבא שלנו)

תודה על העזרה!
היי, יש לי מספר שאלות לגבי התניידות בתאילנד (טיול של שלושה שבועות של זוג, ירח דבש). 

אחרי כמה בדיקות ראינו שמחירי הטיסות בין האיזורים גבוהים יחסית לעומת מחירים של התניידות באמצעות שילוב של מעבורת ואוטובוס תיירים, כך שחוץ מהטיסה לפוקט שנראית לנו זולה נראה לנו שאת המעברים האחרים נעשה באמצעות מעבורת+אוטובוס, והבנו שיש חברות שמציעות עסקות חבילה של מעבורת+אוטובוס במחירים סבירים יחסית (כן, אנחנו יודעים שטיסה זה הרבה יותר נוח, אבל זה יוצא משמעותית יותר זול במעבורת+אוטובוס ובגלל שאנחנו מוגבלים בתקציב אנחנו מוכנים להקריב נוחות וקצת זמן בשביל חסכון משמעותי). 

יש כמה מעברים מרכזיים שאנחנו צריכים לעשות ונשמח לשמוע על עלויות, חברות מומלצות, האם כדאי להזמין מראש או במקום, זמנים משוערים, האם אפשר לרכוש מראש עסקת חבילה לכל המעברים (ואז אולי לקבל הנחה משמעותית), האם להזמין ישירות מהחברות או דרך סוכנים (מה יוצא יותר זול) וכל טיפ אחר:

1. מבנגקוק לפוקט (טיסה)
2. מפוקט לקופיפי (מעבורת)
3. מקופיפי לריילי (מעבורת)
4. מריילי לקופנגן (אוטובוס+מעבורת)
5. מקופנגן לקוסמוי (מעבורת)
6. מקוסמוי לבנגקוק (מעבורת+אוטובוס)

שאלה נוספת - מה העלות המקובלת של מוניות בנסיעות עירוניות ובין עירוניות? האם זה לפי מונה או לפי סיכום מראש עם הנהג (ובהתאם לאיזה פרמטרים)? בקיצור, איך יודעים שלא עובדים עלינו ואיפה כדאי להתמקח?

תודה מראש על העזרה!
שלום אני ועוד חבר טסים מה 1/12/13- 1/1/14
אשמח לקבל המלצות למסלול שמתחיל בצפון ממשיך לאיים בדרום ולבסוף בנגקוק.
אשמח להמלצות לאיזה איים ואטרקציות בכל מקום תודה.

נ.ב
אנחנו רווקים...
היי

מצ"ב רעיון למסלול:

 2.12 טיסת המשך לציאנג מאי+לינה.
3.12  טיול אומגות ביערות של החברה המקורית FLIGHT OF THE GIBBON.
4.12 טיול יום לשמורת הטבע דוי אינתנון.
5.12  טיול 3 ימים 2 לילות בצפון תאילנד של חברת טאנה או רד בריק על בסיס הכל כלול.
6.12 יומו השני של הטיול על בסיס הכל כלול.
7.12 סיום הטיול בערב וחזרה למלון בציאנג מאי.
8.12 טיסה לפוקט ל 4 לילות .
12.12 טיסה לקוסמוי ל 5 לילות.
17.12 מעבורת לקופנגן ל 5 לילות.
22.12 מעבורת לקוסמוי וטיסה לפתאיה ל 6 לילות(מומלץ לרווקים :) ).
28.12 חזרה לבנגקוק ולינה עד השיבה הביתה

את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד
פנו דרך האתר.
www.lametayel-thailand.comשלום לכולם,

אנחנו מתכננים חופשת ירח דבש בתאילנד. אנחנו מגיעים לבנגקוק ב-23.11 בצהריים ויוצאים מבנגקוק בלילה של ה-15.12. סה"כ כ-21 ימים נטו.

אנחנו מעדיפים חופים רומנטיים שנמצאים ליד טבע טרופי יפה, ופחות מעוניינים בספורט אתגרי או מקומות עם חיי לילה פעילים במיוחד. לכן החלטנו להתמקד רק באיים, וחשבנו באופן כללי על המסלול הבא:

קוסמוי-> קוטאו-> קופנגן-> ריילי ביץ-> קופיפי-> בנגקוק (טיסה דרך פוקט) עם יום בקצנבורי.

נשמח לשמוע חוות דעת על המסלול המוצע ועל התאמתו למה שאנחנו מחפשים, מספר הימים המומלץ בכל מקום ואם יש משהו מהותי שאנחנו מפספסים מבחינת מקומות יפים, מבחינת תכנון הטיול וזמני המעברים בין המקומות וכל עניין אחר. כמו כן, מבחינת מזג האוויר הבנו שבתקופה שבה אנחנו נוסעים לא אמור להיות גשום באף אחד מהאיזורים (המזרחי והמערבי) - תקנו אותנו אם אנחנו טועים. בעקרון אנחנו מעדיפים להתמקד במלונות שהם לא בהכרח הכי יוקרתיים אבל ממוקמים בחופים יפים, וזו אחת הסיבות שויתרנו על פוקט שנראתה לנו המונית מדי.

תודה מראש על כל התשובות!
היי

הנה הצעה למסלול:

23.11  הגעה לבנגקוק וטיסת המשך לקוסמוי ל-6לילות.

29.11 מעבורת לקופנגן ל- 4 לילות.

3.12  מעבורת לקוסמוי וטיסה לקראבי +מעבורת לריילי ל 3 לילות.

6.12 מעבורת לקופיפי ל 3 לילות.

9.12 מעבורת לפוקט וטיסה לבנגקוק .

10.12 טיול 2 ימים לילה אחד לקנצנבורי על בסיס הכל כלול

11.12 סיום הטיול וחזרה לבנגקוק ולינה עד השיבה הביתה

לגבי שאלותיך :
מבחינת מזג האוויר לא אמור להיות גשום במיוחד אבל זה תאילנד ומזג האוויר הטרופי תמיד יש סיכוי לגשם
אבל זה נמשך שעה לערך ומפסיק כך שזה לא אמור להפריע שימו לב שזו העונה היבשה בתאילנד.

את קוטאו אפשר לוותר אלא אם כן את רוצים לעשות קורס צלילה וכד כמו כן פוקט אכן אפשר לוותר בשאר האיים יש המון מה לראות ומתאים לזוגות בירח דבש.

את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד
פנו דרך האתרwww.lametayel-thailand.com
תודה על התגובה.
ראינו באינטרנט שמזג האוויר בצד המזרחי טוב יותר בדצמבר מאשר בנובמבר, ושגם בדצמבר יש לא מעט גשמים בהשוואה לחודשים אחרים.
www.travelfish.org/weather_fish.php

האם לדעתך רצוי לדחות את הטיול לסוף ינואר עד אמצע פברואר (אלו לפי הסטטיסטיקות חודשים שבהם יש הכי מעט גשמים בצד המזרחי)? חשוב להדגיש שאנחנו רוצים טיול ירח דבש שיאפשר לנו בין היתר בטן גב בחופים יפים עם שמש, ולא בחופים שכל הזמן יורד בהם גשם ושגם כשיש שמש החול בוצי מאוד וזה מרגיש כמו אמצע החורף... האם המחירים של המלונות בצד המזרחי בחודשים ינואר-פברואר יקרים משמעותית (פערים של עשרות אחוזים) לעומת המחירים בנובמבר-דצמבר או שההבדלים הם לא משמעותיים? נשמח לקבל הערכה כללית וטיפים בעניין זה.

במידה ולא כדאי לדעתכם לדחות את הטיול לינואר-פברואר, האם לא כדאי דווקא להתחיל את המסלול שלנו מהצד המערבי בנובמבר ולהגיע למזרחי בדצמבר (לפי הסטטיסטיקות בדצמבר יורד בצד המזרחי פחות גשם לעומת נובמבר)? האם יש עכשיו תחזית מעודכנת לנובמבר דצמבר 2013?
תודה!
היי

לגבי שאלותיך מנובמבר עד פברואר זוהי העונה היבשה נכון שיש סטסטיקות אבל שום דבר לא מדויק כמו שציינתי בתשובה הקודמת זהו מזג אוויר טרופי כך שיש בכל חודש כמה ימי גשם אין עדיפות לחודשים ינואר פבואר ואין צורך לדחות את הטיול לגבי מחירי המלונות מדצבר עד פברואר זוהי העונה העמוסה ומחירי המלונות די זהים כמעט בכל התקופה למעט תקופת הסילבסטר והכריסמס שהמחירים מטפסים קצת יותר בכל האיים.
תודה. אשמח אם תוכלו לענות לשאלתי לגבי האם בהתחשב בכך שהסטטיסטיקות מראות שדצמבר פחות גשום מנובמבר בצד המזרחי כדאי להתחיל את הטיול בנובמבר בצד המערבי (שהוא פחות גשום באופן כללי בתקופה זו) כך שנגיע לצד המזרחי בתחילת דצמבר והסיכויים שיהיה לנו גשם יהיו נמוכים יותר. במילים אחרות, לא ברור לי למה המלצתם דווקא להתחיל מהצד המזרחי בנובמבר ולסיים בצד המערבי בדצמבר ולא להיפך.
היי

ההצעה הייתה למסלול מומלץ וחוסך עלויות גם מבחינת מזג האוויר אין שינוי בין סוף נובמבר לתחילת דצמבר במזג האוויר שצריך להשפיע על השיקול איפה להתחיל תוכל גם להפוך את המסלול להתחיל בפוקט ולסיים בקוסמוי שזה גם מומלץ.

לגבי שאלותיך לעיל :
1. לגבי עדיפות באיים ריילי קו לנטה קאו לאק עדיפים על קופנגן קו טאו חופים מדהימים שמתאימים לירח דבש וזוגות בשונה מקופנגן קו טאו יותר מסיבות חייי לילה וצלילות .

2.הטיול לקצנבורי והטיול לצפון שונה במהותו מבחינת נופים אטרקציות וכו כך שאין מה להשוות לצפון תצטרכו מינימום 4 ימים כולל הגעה הטיסה לצפון או לסירוגין אוטובוס של 24  שעות הטיול לקנצנבורי נמשך יומיים והמרחק הוא כשעתיים נסיעה מבנגקוק שכלול במחיר הטיול .

3.לגבי מעברים :
1. בנגקוק פוקט ישנם המון חבררות תעופה עם מחירים כמעט זהים במשך כל היום עד השעה 10 בלילה חברות מומלצות תאי איר ובנגקוק איר תוכלו להזמין דרך האינטרנט
2.תוכלו לשלב כרטיס מעבורות מפוקט עד לריילי שיחסוך לכם כסף במעברים.
4. מריילי מעבורת+אטובוס+מעבורת כ 12 שעות עדיפות לטיסה.
5. קוסמוי בנגקוק עדיפות לטיסה או כ 12 שעות אוטובוס ומעבורת .

לגבי מוניות יש רק בבנגקוק ואפשר לעלות למונית להגיד את היעד והוא יפעיל את המונה באיים התניידות רק בטוקוקים/מוניות אופנוע ולרוב מחירים קבועים אפשר להתמקח.

www.lametayel-thailand.com
תודה על התשובות.

לא ברור מהתשובה שלך האם אתה ממליץ באופן כללי על ריילי, קו לנטה וקאו לאק כיעדים טובים יותר לזוגות בירח דבש, על פני קופנגן וקוטאו בכלליות. אנחנו שאלנו על בחירה בין קוטאו לקופנגן ולא באופן כללי האם ריילי קו לנטה וקאו לאק עדיפים על האיים בצד המזרחי, אבל נשמח בכל מקרה לדעת אם לזה התכוונת (ראינו שדווקא לזוגות שביקשו חופשה של ירח דבש המלצת על האיים בצד המזרחי). בהתחשב בכך שבאיים בצד המערבי יש פחות סיכויים לגשם באיזור הזה מאשר בצד המזרחי, האם לדעתך רצוי להישאר בצד המערבי ולוותר גם על קוסמוי או שמבחינת חוויה (טבע+נופש מפנק) לא כדאי לוותר על קוסמוי? אנחנו התרשמנו שבקוסמוי יש מבחר גדול יחסית של מלונות במחירים סבירים יותר מהצד המערבי (כלומר מקבלים יותר תמורה לכסף), אבל יכול להיות שלא בדקנו מספיק...

האם קאו לנטה בטוח לישראלים? (הבנו שיש שם לא מעט מוסלמים...). האם היית ממליץ על איי סימיליאן, איי סורין או קו טאצאי במקום קאו לאק עצמה?

מה העלות המוערכת של טיול של יומיים הכל כלול לקצנבורי, מחיר לזוג?

נשמח גם לקבל תשובה לשאלה שלנו לגבי איך מומלץ לעשות את ההזמנה של מעבורות ואוטובוסים (ישירות או דרך סוכן - מה יוצא יותר זול) והאם יש צורך להזמין מראש או במקום.

שוב תודה על התשובות המפורטות וההתייחסות המקצועית.
היי

המלצה אכן היתה לוותר על קוטאו שם זה רק צלילות שים לב שבמסלול יש גם את קופנגן לא כדאי לוותר על קוסמוי אי ממש מפנק מבחינת מלונות ותמורה לכסף שלכם יותר מהצד המערבי לגבי הצד המערבי ריילי קופיפי  קאו לאק קאו סוק ממש מומלצים פחות איי סימלאן שיותר מתאימים לספורט מים במידה ואתם צוללנים גולשים וכו.

לגבי עלויות מעבורות ואוטובוסים תוכלו לפנות אלינו דרך האתר

WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
אני וחברתי כבר קנינו את הכרטיס טיסה לתחילת דצמבר עד ינואר.
אנחנו נוחתות בבנגקוק בערך ב16 בצהריים. חשבנו לישון בלילה הראשון בבנגקוק ואז לנסוע באוטובוס לצאנג מאי לטיול גפים. השאלה שלי היא כזאת, עדיין לא סגרנו לא מלון ולא את הטיול גיפים. האם כדאי ורצוי להזמין מראש או פשוט להגיע לשם ול"זרום"?
היי
אני וחברתי כבר קנינו את הכרטיס טיסה לתחילת דצמבר עד ינואר.
אנחנו נוחתות בבנגקוק בערך ב16 בצהריים. חשבנו לישון בלילה הראשון בבנגקוק ואז לנסוע באוטובוס לצאנג מאי לטיול גפים. השאלה שלי היא כזאת, עדיין לא סגרנו לא מלון ולא את הטיול גיפים. האם כדאי ורצוי להזמין מראש או פשוט להגיע לשם ול"זרום"?
היי אתן מגיעות בעונה עמוסה כך שמומלץ לסגור דברים מראש כך הכל זול ונוח יותר . לגבי הגעה במידה ואתן מתכננות את הטיול בצפון עדיף לכן לקחת טיסת המשך לצאנג מאי ולחסוך את הנסיעה של 12 שעות באוטבוס ולהרוויח יום בצפון ולהשאיר את בנגקוק לסוף. את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד פנו דרך האתר WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
היי אני וחברה שלי סגרנו כרטיסים מה3/11 עד 5/12 ויש לי מספר שאלות: 1) סגרנו בקופנגן מלון מה15/11 עד 19/11 שכמובן הפול מון ב17/11 והייתי מעוניין לדעת אם יש צורך בלהזמין את כל שאר המלונות לכל היעדים ישירות מהארץ? למרות שזה מבאס להזמין הכל מהארץ. 2)ביום הראשון לטיול אנחנו מגיעים לצאנג מאי אני יודע שיש את הטיול גיפים של ה3 ימים הידוע ,השאלה היא אם יש גם אופציה אחרת טובה לעשות טיול בסגנון ופחות המוני? וכמובן אם את העניין הזה גם כדאי להזמין מראש מהארץ? 3)לגבי ההגעה שלנו לפוקט התכנון היה להיות שם 5 ימים אך הבנתי שמיותר להיות שם 5 ימים שאין שם יותר מידי מה לעשות האם זה נכון או שיש מה לעשות שם במיוחד טיולים ולראות אתרים ולא בהכרח רק חיי לילה? תודה רבה :)
נשמח גם לקבל המלצה למסלול מעודכן כי הארכנו את הטיול שלנו בכמה ימים ואנחנו מתלבטים איפה עוד להיות 3/11 עד 5/12 תודה רבה :)
היי לגבי שאלותיך : 1. הכי נוח לסגור הכל מראש כך הכל זול ונוח יותר ומה שנשאר לכם זה להינות מהטיול נטו. 2.תוכלו לצאת לטיול פרטי רחוק מההמון ובקצב שלכם פרטים תוכלו לקבל דרך האתר. 3.לגבי פוקט תוכלו לצמצם את השהות ל3 לילות ולהנות מאטרקציות ואתרים מגוונים בריילי וקופיפי לגבי המסלול: 4.11 טיסת המשך לציאנג מאי+לינה 5.11טיול אומגות ביערות של החברה המקורית FLIGHT OF THE GIBBON 6.11 טיול יום לשמורת הטבע דוי אינתנון 7.11 טיול 3 ימים 2 לילות בצפון תאילנד של חברת טאנה או רד בריק על בסיס הכל כלול או לסירוגין טיול פרטי 10.11 טיסה לקוסמוי ל5 לילות 15.11 מעבורת לקופנגאן ל5 לילות 20.11מעבורת לקוסמוי+טיסה לפוקט ל3 לילות 23.11 מעבורת לקופיפי ל3 לילות 26.11 מעבורת לריילי ל3 לילות 29.11 מעבורת לקראבי וטיסה לבנגקוק 30.11 טיול 2 ימים לילה אחד לקנצנבורי על בסיס הכל כלול 31.11 סיום הטיול בערב+חזרה לבנגקוק ולינה עד השיבה הביתה את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד פנו דרך האתר WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
אהלן אנשים צריך עזרה בתכנון טיול ל10 ימים נטו לזוג בתחילת דצמבר רק לדרום, איך מזג האוויר? כנראה שניסע לקופיפי לשלושה ימים ומשם האם כדאי לריילי ביץ? ואם כן יש למישהו המלצה למלון טוב(4-5 כוכבים) שקרוב להכל? ומה יש לעשות בריילי או בסביבה הקרובה כ 4 ימים? נ.ב: מתוך העשרה ימים לפחות יומיים שלושה בנגקוק... לכן השארתי כשבוע נטו לאיים תודה מראש תומר
הי

ההמלצה היא לשנות כיוון ולהנות מבתי מלון עם חוף פרטי בקוסמוי ובקופנגאן.
אתם תהנו הרבה יותר בקוסמוי ובקופנגאן.
מבחר המלונות אדיר בכל יעד.
לגבי מזג האויר-הוא די משוגע לאחרונה.
לא צפוי גשם אולם במידה וירד זה לא לכל היום אלא בממוצע לשעה כל יום.אין מה לעשות כל כך בריילי או בקופיפי ובקוסמוי ובקופנגאן יש מבחר  חיי לילה,מסעדות,בתי קפה וכי חשוב-מבחר אדיר של ריזורטים מהממים .
ללא ספק תהנו הרבה יותר מכל הבחינות בצד  של קוסמוי ובקופנגאן שם המלונות נותנים תמורה מלאה לעלות מה שאין זאת בכלל בקיילי ובקופיפי.
את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד
פנו דרך האתר
WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
אהלן אנשים אני צריך עזרה בתכנון טיול ל10 ימים נטו לזוג בתחילת דצמבר רק לדרום, איך מזג האוויר? כנראה שניסע לקופיפי לשלושה ימים ומשם האם כדאי לריילי ביץ? ואם כן יש למישהו המלצה למלון טוב(4-5 כוכבים) שקרוב להכל? ומה יש לעשות בריילי או בסביבה הקרובה כ 4 ימים? נ.ב: מתוך העשרה ימים לפחות יומיים שלושה בנגקוק... לכן השארתי כשבוע נטו לאיים תודה מראש תומר
1. האם כדי להזמין מראש ומהארץ או לנחות ולקנות? 2.האם כדי לקנות את הטיסה מהשדה הקטן שעולה כחצי מחיר?
האן רצוי להזמין כמה שיותר זמן מראש ? או לנחות ולהזמין? בנוסף מבדיקה שערכתי יש הבדלי מחירים משמעותים בין טיסה שיוצאת מהשדה הקטן של בנקוק,כמה זמן נסיעה במונית בין השדות והאם זה בכלל מומלץ?
הי

כדאי לארגן הכל מראש ולא רק טיסות פנים.
ברגע שאתם מזמינים מראש הכל זול יותר,נוח יותר ואתם מגיעים נטו להנות.

המרחק בין השדות הוא שעה עד שעה וחצי תלוי בשעות העומס.
ללא ספק כדאי לטוס מהשדה הבינלאומי ולא מהשדה הישן.
היי,
יוצאים לתאילנד ב7.11 עם טיסת המשך לצאנג מאי ביום 8.11.13, טראק טאנה 9-11.11 ויום נוסף בצאנג מאי אומגות.
את הלילה של ה- 13.11 רוצים לבלות כבר באיים.
יש לנו 12 לילות באיים. לילה 25.11 לנים בבנקוק.
רוצים לשלב 2 לילות קופיפי, 2 ריילי ביץ, 3 קופנגן ו- 5 לילות קוסמוי.
אשמח לקבל הצעה באילו תאריכים כדאי להיות בכל מקום (הצעה למסלול) כך שנעשה זאת בצוררה המיטבית.
כולל טיסות מאיפה לאיפה. או מעבורת כולל כמה זמן לוקח ממקום למקום.
לא חשוב לנו להיות בקופנגן בפול מול.

הי

את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד
פנו דרך האתר
WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
נגעתם בנקודה חשובה-מעברים.
ישרף לכם הרבה זמן על מעברים ולכן כדאי להחליט על אי אחד-ריילי או קופיפי.
תזכרו שהגעתם להנות ולא לסמן וי על כל מקום.
באופן כללי ההמלצה בטיול קצר כמו שלכם הוא להתמקד בצד אחד של האיים  והוא קוסמוי וקופנגאן.
אולם במידה ותרצו כן להגיע לצד של ריילי קחו בחשבון תצטרכו להתחיל עם טיסה ישירה לקוסמוי (אין טיסה ישירה לקופיפי או לריילי )--מקוסמוי מעבורת לקופנגאו-מקופנגאן מעבורת לקוסמוי וטיסה לפוקט+מעבורת לקופיפי(ניתן גם לטוס מקוסמוי לקראבי ומקראבי סירה לריילי).
אנחנו שתי בנות שנוסעות לשבועיים לתאילנד (בינואר) הזמנו טיסות וטיסות פנים וגם מלונות כמה כסף אנחנו צריכות לשבועיים לאוכל ובילויים אנחנו נהיה בבנקוק פטאיה וקוסמוי
הי

כדאי להתכוונן לתקציב של כ70-100 דולר לאדם ליום

שלום אבקש אם תוכלו לעזור לי לתכנן טיול משפחתי בין שלושה שבועות לתאילנד מדצמבר  18 עד ינואר 8
תןדה טלי

הי

מדובר בעונה הכי עמוסה והכי יקרה שיש בתאילנד.
לא כדאי להגיע לתאילנד בתקופה זו.
במידה ואפשר לדחות את הנסיעה לתקופה אחרת כדאי שתעשו זאת.
במידה ולא ניתן-יש הרבה מאוד מגבלות בעונה זו ע"י המלונות בתאילנד כגון מינימום לילות,קנס של ארוחת השנה האזרחית החדשה בעלות החל מ100 דולר לאדם,ועוד...
יש צורך לבדוק הכל לעומק ולכן כדאי שתפנו דרך האתר של המרכז למטייל תאילנד.
יש צורך לבדוק זמינות במלונות ובטיסות פנים ולפי זה בונים את מסלול הטיול
WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
היי אנחנו זוג בני 28 27 ואנחנו מעוניינים לטוס לחודש לתאילנד בתאריכים 3/11 עד 3/12 . אנחנו זוג שאוהב לטייל ולעשות טרקים וחשוב לנו שבמסלול שלנו נטייל ונעשה טרקים ואטרקציות במקומות מיוחדים ונחווה את התרבות ולא רק כדי לעשות בטן גב :) נשמח לקבל הצעה למסלול של חודש בתאריכים האלו :) (אם יש עדיפות לשינוי קל של התאריכים נשמח לשמוע ) :) תודה רבה :)
הי

קודם כל כדאי להתחיל עם רכישת הטיסות לתאילנד.
בהחלט חודש זה פרק זמן מצויין להנות בתאילנד ולבקר במספר יעדים.

הפולמון יוצא ב17.11 ותוכלו לשלב לינה של 5 לילות במסיבה (המלונות בקופנגאן דורשים מינימום הזמנה של 5 לילות בתקופת המסיבה)

4.11
טיסת המשך לציאנג מאי+לינה
5.11טיול אומגות ביערות של החברה המקורית FLIGHT OF THE GIBBON
6.11 טיול יום לשמורת הטבע דוי אינתנון
7.11 טיול 3 ימים 2 לילות בצפון תאילנד של חברת טאנה או רד בריק על בסיס הכל כלול
8.11 יומו השני של הטיול על בסיס הכל כלול
9.11 סיום הטיול בערב וחזרה למלון בציאנג מאי
10.11 טיסה לקוסמוי ל5 לילות
15.11 מעבורת לקופנגאן ל5 לילות
20.11מעבורת לקוסמוי+טיסה לפוקט ל4 לילות
24.11 מעבורת לקופיפי ל3 לילות
27.11 מעבורת לפוקט+טיסה לבנגקוק
28.11 טיול 2 ימים לילה אחד לקנצנבורי על בסיס הכל כלול
29.11 סיום הטיול בערב+חזרה לבנגקוק ולינה עד השיבה הביתה
*חשוב לי לדעת איזה חברות תעופה לטיסות פנימיות בתאילנד הכי בטוחות? *האם מומלץ לקבוע כבר בארץ את הטיסות הפנימיות והמלונות? או באיזורים מסויימים שמומלץ לקבוע מראש? *האם יש עוד יעד שאתה ממליץ עליו שבכל זאת מומלץ לבקר בו? אנחנו מעוניינים להאריך את הטיול בעוד כמה ימים.. *שאלה אחרונה איזה חיסונים מומלץ לעשות? וכמה זמן לפני הטיסה? תודה מראש..
הי

כל החברות בטוחות.
ההמלצה היא על בנגקוק אייר או תאי אייר.

בהחלט מומלץ להזמין הכל מראש אבל קודם כל יש לרכוש טיסות לתאילנד.
אח"כ יש לבנות מסלול סופי לטעמכם.
רק אחרי שהמסלול סופי כדאי להזמין.
שימו לב שאתם מגיעים בעונה עמוסה ולכן כדאי להזמין הכל מראש לא רק כי זה זול יותר אלא גם כי אחרת תאלצו להסתפק בשאריות של מלונות שנשארו...

לגבי חיסונים-יש להתייעץ עם מרפאה למטיילים אשר קיימת בשיתוף כל קופות החולים.
לגבי ימיןם נוספים-כדאי להוסיף עוד 3 ימים במידה ויש כמובן...לטובת ריילי  ועוד 3-4 ימים לטובת קוסמוי.
5 ימים לקוסמוי זה המינימום וכדאי יותר.
ניתן גם לשלב את הו ההין אבל זה רק במידה והוספתם למעלה מ10 ימים לתכנון המקורי....
היי אני וחברה שלי מתכננים חודש לתאילנד אנחנו בני 28 27 הינו מעוניינים להכניס לחודש את הצפון וגם את הדרום אנחנו טיפוסים שאוהבים לטייל ולעשות טרקים חשוב לנו מאוד שבמסלול שלנו יהיה הרבה לטייל ולחוות את התרבות ולא רק לעשות בטן גב :) אשמח לקבל המלצה לגבי מסלול של חודש לתאילנד בתאריכים אלו ? :) (אם יש עדיפות לתאריך אחר אשמח לשמוע) תודה רבה :)
היי אני ועוד חבר מעוניינים לנסוע לתאילנד לשבועיים בנובמבר אבקש את עזרתכם בתכנון המסלול ב14.11 בעשר בלילה נוחטים בפוקט טיסה ישירה ומשם מכוונים לטוס לצפון אחר כך לבנקוק אז איך כדאי לחלק את הימים חשבתי להישאר בפוקט יומיים + 3 ימים קופיפי +2 ראילי ביץ שאלה האם כדאי לטוס מקארבי לבנקוק ומשם לצפון או לחזור לפוקט ומשם טיסה ישירה לצפון? כמובן בצפון 4ימים כולל גיפים אחר כך חזרה לבאנקוק וטיסה לארץ ב30.11 בבוקר *ארצה לדעת מה אתם חושבים על התוכנית שלי ואם אפשר לשפר אשמח לכך * אשמח לעצות על לינה טובה בסיבות ה1200 באט ללילה תודה וחג שמח
הי


יש טיסה ישירה פוקט ציאנג מאי של אייר אסיה.
כדאי לטוס מפוקט לציאנג מאי.
שימו לב שיש לכם יותר מידי מעברים בטיול כה קצר.
כדאי להתמקד בפוקט וקופיפי.
במידה ו"חובה" לבקר בריילי ניתן לטוס דרך קראבי בקונקשן של בנגקוק אייר או אייר אסיה או תאי.

לגבי הצעה למלונות -ניתן לפנות דרך המרכז למטייל תאילנד ולקבל הצעה למלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת.
WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
היי
אני וחברה נוסעות לשבועיים בתאילנד התחלת נובמבר.יש לכם רעיון למסלול? כדאי ללכת גם לצפון??
בתוכניות שלנו, קצת בטן גב, קצת אטרקציות, וללא מסיבות.

תודה! 
הי


מצ"ב רעיון למסלול

את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז לטייל תאילנד
פנו דרך האתר
WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM

1 טיסת המשך לציאנג מאי+לינה
2 טיול אומגות ביערות של החברה המקורית FLIGHT OF THE GIBBON
3 טיול 3 ימים 2 לילות בצפון תאילנד של טאנה או רד בריק
4 יומו השני של הטיול על בסיס הכל כלול
5 סיום הטיול וחזרה למלון
6 טיסה לקוסמוי ל5 לילות
11 חזרה לבנגקוק+לינה עד השיבה הביתה
היי
אשמח לעזרתכם, אני וחברה נוסעות לתאילנד בהתחלת נובמבר לשבועיים. יש לכם המלצות למסלול?
כדאי ללכת על כמה ימים בצפון? בתןוכניות שלנו קצת אטרקציות, קצת בטן גב, קניות ובלי מסיבות.

תודה!
שלום אני טס לתאילנד בפברואר. רציתי לדעת כמה יעלה ללילה: מלון 4 כוכבים. מלון 3 כוכבים . וגסט האוס. והאם זה תופס לכל תאילנד או לאיזור מסויים? וכמה עולה ארוחה בבורגר קינג חחחח :) אשמח אם תענה לי. חג שמח סהר :)
שלום אני טס לתאילנד בפברואר. רציתי לדעת כמה יעלה ללילה: מלון 4 כוכבים. מלון 3 כוכבים . וגסט האוס. והאם זה תופס לכל תאילנד או לאיזור מסויים? וכמה עולה ארוחה בבורגר קינג חחחח :) אשמח אם תענה לי. חג שמח סהר :)
הי


המחירים משתנים מיעד ליד.

מלון 4 כוכבים בציאנג מאי יעלה סביב ה1700באט לזוג ללילה כולל ארוחת בוקר
בבנגקוק 2000באט לזוג ללילה כולל ארוחת בוקר
בקוסמוי החל מ2100באט לזוג ללילה כולל ארוחת בוקר

ארוחה עולה החל מ180באט לאדם ויכולה גם להגיע ל300באט תלוי ביעד...

גסט האוס יעלה לזוג החל מ600 באט ויכול להגיע גם ל1000באט ללילה לזוג תלוי ביעד
מלון 3  כוכבים יעלה כ600באט פחות לזוג ללילה ממלון 4 כוכבים ובאיים הוא יהיה זול יותר בכ700-1000באט תלוי בעלות.
שלום אני טס לתאילנד בפברואר. רציתי לדעת כמה יעלה ללילה: מלון 4 כוכבים. מלון 3 כוכבים . וגסט האוס. והאם זה תופס לכל תאילנד או לאיזור מסויים? וכמה עולה ארוחה בבורגר קינג חחחח :) אשמח אם תענה לי. חג שמח סהר :)
מתוכננת להיות בקוסומוי וקופנגן מה - 16.11.13 ועד 27.11.13 האם זו עונה גשומה וכדאי לבטל? האם יש איים אחרים פחות גשומים בתקופה זו?
הי. שנה שעברה ירד גשם בכל תאילנד בתקופה זו אבל זה לא משהו שצריך להפריע לשהייה באי. יתכנו גשמים אבל לא מדובר בגשם שיורד לכל היום. צריך לזכור שעדיין חם כשיורד גשם. מחכים שיפסיק וואז יוצאת השמש או שמעונן. בסיכומו של דבר בהחלט כדאי להגיע לקוסמוי וקופנגאן בתקופה זו
מעונינית לדעת לגבי טיסות מצאנג מאי לקוסמוי עלויות ומהיכן ניתן להזמין במהירות תודה
הי

טיסה זו הכי זול לסגור עצמאית באתר של בנגקוק אייר
WWW.BANGKOKAIR.COM

את ארגון הטיול,הזמנת טיולים ,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,
תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד

פנו דרך האתר
WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
אני מתוכנן להגיע לצאנג מאי ביום שישי הבא, ואני מבין שיהיה גשום.

מה הביגוד המומלץ להגיע איתו

תודה
הי

חם מאוד.
יש לקחת בחשבון שבטיול לשמורת טבע כמו דוי אינתנון כדאי להגיע עם ביגוד ארוך.
אני מתוכנן להגיע לצאנג מאי לטיול גיפים ביום שישי הבא, אני מבין שמזג האויר מעט גשום, ולאחר מכן להגיע לאיים
עם איזה ביגוד מומלץ להגיע

תודה
זוג בני ארבעים טסים ל10-14 ימים בנובמבר באיים. איזה איים מומלץ ?מעדיפים מקומות שקטים רומנטים שמהם ניתן לצאת לטיולים. מעדיפים שני איים של התמקמות ומם לצאת ולחזור . מחפשים מלונות/בקתות על החוף ברמה טובה+.
הי

כדאי  להגיע לקוסמוי ולקופנגאן.
המעבר בין 2 האיים הוא במעבורת של שעה.


מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת תוכלו להזמין דרך המרכז למטייל תאילנד.
פנו דרך האתר
WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
אני רוצה לנסוע לתאילנד בפברואר וכרגע אין לי עם מי לנסוע. חשבתי למצוא שותפה מהארץ או להצטרף לטיול מאורגן. מצאתי מסלול של טיול לפוקט ופאתאיה- הנה הפרטים http://www.neve-academia.co.il/%D7%98%D7%99%D7%95%D7%9C_%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%9F_%D7%9C%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%A0%D7%93/ אף פעם לא הייתי בטיול מאורגן ובגלל זה אני מתלבטת כי אני לא יודעת באמת איך זה. האם מישהו היה בטיול מאורגן לתאילנד? אם בסוף אחליט עצמאית- האם למישהו המלצות איפה כדאי לפרסם שאני מחפשת שותפה לטיול מלבד במטייל?
שלום אני מחפשת שותפה לטיול בחודש דצמבר מעוניינת לעשות את הטיול חודש וחצי חודשיים אם מישהי מעוניינת אשמח ליצור איתה קשר :)
הייתי בתאילנד לפני שנים ואני זוכר שצריך לשלם כסף לפני שעולים למטוס חזרה כמה צריך לשלם לכל נוסע? תודה מראש
הייתי בתאילנד לפני שנים ואני זוכר שצריך לשלם כסף לפני שעולים למטוס חזרה כמה צריך לשלם לכל נוסע? תודה מראש
מעוניינים באיים קוסמוי קופנגן ריילי ביץ קופיפי ופוקט
נוחתים ביום שני בצהריים וטסים לצאנג מאי. יוצאים לשלישי-חמישי עם גדי לפאי. שישי אומגות. דתיים: שבת נחים. מוצש טסים לפוקט, ומיד עוברים לקאו לאק. ראשון-ריזורט, חוף, מנוחה. שני-שייט לאיים, שנורקלינג. שלישי-עוזבים לכיוון קרבי. ראפטינג בדרך. ישנים באאוננג. רביעי-ברכת האמרלד והמעיינות החמים וריילי ביץ. ועוד יום לאטרקציות מים, לחופים, למלונות. בחמישי בערב טסים מקרבי לבנגקוק. שישי, מוצש, שלישי, רביעי-בנגקוק. ראשון-שני קנצבורי. איך נשמע לכם התכנון? האם ומתי לעבור מלון מקאו לאק לאאוננג? האם לטוס בחמישי בערב מקרבי? תודה רבה
היי,
אנחנו מתכננים ירח דבש בין התאריכים 7-28.11.13
נשמח לקבל הצעה למסלול.
התחלה בטראק רד בריק בצפון אח"כ בטן גב ובסוף בנגקוק.
כמה זמן בכל מקום?
איך כדאי לעבור ממקום למקום?
איך המזג אויר?
תודה רבה מיכל
הי

מצ"ב רעיון למסלול טיול.

את ארגון הטיול,הזמנת טיסות פנים,טיולים,אטרקציות והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד.
פנו דרך האתר
WWW.LAMETAYEL-THAILAMD.COM
מזג האויר צריך להיות נוח.
כדאי להתמקד בצד אחד של האיים.

8.11טיסת המשך לציאנג מאי
9.11 טיול אומגות ביערות של החברה המקורית FLIGHT OF THE GIBBON
10.11 טיול 3 ימים 2 לילות בצפון תאילנד של חברת טאנה
11.11 יומו השני של הטיול על בסיס הכל כלול
12.11 סיום הטיול בערב וחזרה למלון בציאנג מאי
13.11 טיסה לקוסמוי ומעבורת לקופנגאן לפולמון ל5 לילות
18.11 מעבורת לקוסמוי ל7 לילות
25.11 טיסה לבנגקוק+לינה עד השיבה הביתה
אם בכל זאת מעוניינים לשלב גם ריילי ביץ , קופיפי או פוקט.
כמה זמן צריך בכל מקום ואיך מגיעים?
הי


לריילי ולקופיפי צריך 3 לילות לכל יעד כלומר ביחד 6 לילות.
זה אומר שתצטרכו להחליט מה עושים עם קוסמוי וקופנגאן.
יותר קל לטוס לקוסמוי ואחרי השהייה בצד של קוסמוי לקחת טיסה מקוסמוי לקראבי ומקראבי נסיעה למזח+סירה לריילי.
מריילי יש הפלגה של שעתיים לקופיפי.
מקופיפי מעבורת לפוקט ומשם טיסה לבנגקוק.

קחו בחשבון שאי אפשר להספיק את כל היעדים במסלול קצר...תצטרכו להחליט מה תרצו.
היי,
אנחנו יוצאים לירח דבש בין התאריכים הנ"ל.
איך מזג האויר?
מתכננים להתחיל בצפון. טראק רד בריק. שמעתי שיש להם בסוף המסלול אפשרות לאומגה. כלול במחיר. האם נכון?
נודה לעזרה בתכנון המסלול . צפון , בטן גב ובנגקוק בסוף.
תודה רבה מיכל
אהלן, אני ובן זוגי בני 26 טסים ב26.9 לשבועיים לתאילנד. היינו כבר לפני שנתיים חודש בתאילנד והקפנו את כל המקומות המוכרים! אנחנו מנסים לתכנן מסלול מכיוון שהפעם הטיול קצר יותר, יש לנו 15 לילות.. חשבנו לוותר הפעם על קופנגן ולהיות בקוסמוי, קופיפי וריילי ביץ׳.. וכמובן בנגקוק... הבנתי שבעונה הזו די גשום בצד של קופיפי וריילי ביץ׳ נשמח להמלצה לתכנון מסלול שישלב 2-3 איים ובנגקוק.. רוצים לסגור מעכשיו טיסות פנים לכן נשמח לתשובה מהירה.. תודה!!!
הי


בתקופה זו אכן כדאי להיות בקוסמוי ובקופנגאן
כשאר מורידים 3 לילות בסוף לבנגקוק נשארתם עם 12 לילות.
טכנית זה אפשרי לשלב 6 לילות קוסמוי ועוד 3 לילות לקופיפי ועוד 3 לילות לריילי.
יש לקחת בחשבון את מצב הגשמים.
אהלן, אני ובן זוגי בני 26 טסים ב26.9 לשבועיים לתאילנד. היינו כבר לפני שנתיים חודש בתאילנד והקפנו את כל המקומות המוכרים! אנחנו מנסים לתכנן מסלול מכיוון שהפעם הטיול קצר יותר, יש לנו 15 לילות.. חשבנו לוותר הפעם על קופנגן ולהיות בקוסמוי, קופיפי וריילי ביץ׳.. וכמובן בנגקוק... הבנתי שבעונה הזו די גשום בצד של קופיפי וריילי ביץ׳ נשמח להמלצה לתכנון מסלול שישלב 2-3 איים ובנגקוק.. רוצים לסגור מעכשיו טיסות פנים לכן נשמח לתשובה מהירה.. תודה!!!
היננו זוג מסורתיים מחפשים זוג נוסף לטיול בתאילנד למשך חודש
הי שבוע טוב
אנחנו זוג תכננו להגיע ב05/01/14 ולהיות במשך שבועיים עד ה20/01/14
אפשרי לשתף פעולה לצורך הוזלת מחירים בטיוליפ פרטיים.
מאיר
hameir1@inter.net.il
היי אני וחבר שלי מתכננים לנסוע לתאילנד ב6 בנובמבר ל3 שבועות. אני אשמח לשמוע המלצות למסלול צפון ודרום איים טיול גיפים בצפון. המלצות למלונות וכמובן מסיבת הפול מון שאחנו רוצים להיות בה. תודה
הי


מצ"ב רעיון למסלול.
הפולמון ב17.11

את ארגון הטיול,הזמנת טיולים,אטרקציות,טיסות פנים והזמנת מלונות במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת תוכלו לעשות דרך המרכז למטייל תאילנד.

פנו דרך האתר
WWW.LAMETAYEL-THAILAND.COM
7.11-27.11

7.11 טיסת המשך לציאנג מאי+לינה.
8.11 טיול אומגות ביערות של החברה המקורית FLIGHT OF THE GIBBON
9.11 טיול 3 ימים בצפון תאילנד על בסיס הכל כלול של חברת טאנה או רד בריק
10.11 יומו השני של הטיול
11.11 סיום הטיול בערב וחזרה למלון בציאנג מאי
12.11 טיסה לקוסמוי+לינה 2 לילות
14.11 משאירים מזוודות במלון ויוצאים לקופנגאן עם תיק קטן ל5 לילות לקופנגאן לפולמון
19.1 מעבורת חזרה לקוסמוי ל5 לילות
24.11 טיסה חזרה לבנגקוק+לינה עד השיבה הביתה
האם מומלץ להגיעה לתאילנד בסוף ינואר לטיול של שלושה שבועות?
מה מזג האויר שם? 
אנחנו רוצים לטוס לירח דבש ולהנות מחופים יש ושמש.
תודה
הי


מזג האויר מצויין בתקופה של ינואר ועד סוף מרץ ללא גשמים.
היי, יש לי מספר שאלות לגבי ניהול הכספים בתאילנד - אנחנו נוחתים בבנגקוק ומיד למחרת יורדים לאיים, האם יש באיים בנקים? מקום בטוח להוציא כספים? אילו כרטיסי אשראי בינלאומיים מתקבלים בתאילנד? וכמה כסף מזומן לקחת איתנו עוד מהארץ? (מדובר בתקופה של שלושה שבועות) תודה וחג שמח:-)
הי

בכל מקום בתאילנד יש כספומט בו ניתן למשוך בכרטיס אשראי בינלאומי.
כדאי להגיע עם ויזה או מסטרכרד.

לגבי מזומנים-כדאי להגיע עם חצי בדולרים והשאר למשוך בכספומט.
יש ציינג להחלפת כספים בבמוצע כל 200-300 מטרים.
היי, אני ואשתי קנינו זוג כרטיסים לטיול מאורגן בתאילנד, התאריכים לא הסתדרו לנו ולכן אנו מעוניינים למכור את הכרטיסים. טיול מאורגן ומסודר בחברת אגד. למעוניינים: 0546525251 ירון :)
אני טס לתאילנד באמצע אוקטובר ולפי מה שהבנתי רוב הגשם יורד באיים המזרחיים באותם חודשיים. רציתי לדעת אם זה נסבל? אם אני אסע למשל לקוסמוי אז הגשם יהרוס את הטיול שם? תודה לעונים...
הי


כל האיים בתאילנד צפויים להיות גשומים באוקטובר אבל....
הגשם לא יורד כל היום אלא בממוצע לשעה  פעם ביומיים שלושה ואח"כ מעונן או שחוזרת השמש.
אם כבר מגיעים לתאילנד להנות כדאי לשהות בקוסמוי ובקופנגאן שם המלונות עם חוף פרטי ויש אוירה של אי טרופי לעומת חופשה בצד של פוקט שמזכירה יותר את אילת ...
אני טס לתאילנד באמצע אוקטובר ולפי מה שהבנתי רוב הגשם יורד באיים המזרחיים באותם חודשיים. רציתי לדעת אם זה נסבל? אם אני אסע למשל לקוסמוי אז הגשם יהרוס את הטיול שם? תודה לעונים...
היי הייתי בתאילנד לפני 3 שנים באוקטובר , טיול של חודש עלה לי 11 אלף כולל הכל. השנה אני נוטסע בפברואר ל 40 יום אמרו לי שהמחירים בתאילנד התייקרו בטירוף !!! אם כן איפה ? איפה לקנות פחות? מהם טווחי המחירים על טיסות, מעבורות, אוכל ומוניות, עוד מידע נוסף יתקבל בברכה. תודה :)
הי


כל היעדים לחופשה בעולם התייקרו כולל תאילנד.
לדוגמא מלון שהיא עולה 3000באט ללילה התייקר ל3300-3500באט ללילה.
ההתייקרות היא בממוצע של 10-20 דולר ללילה.
יש התייקרות גם בטיסות פנים של 1020 דולר לטיסה .
לגבי הטיסה בינלאומית-לפעמים אפשר למצוא מבצעים יותר זולים משנה שעברה...הכל תלוי בתקופה בה תגיעו ומה שער הדולר בהשוואה בין השנה לשנה שעברה...
לסיכום:
עדיין תאילנד היא היעד המושלם לחופשה והתמורה המושלמת לעלות שאין באף יעד אחר בעולם.
תתחילו עם רכישת הטיסה לתאילנד.
אחרי שרכשתם טיסה לתאילנד ניתן לפנות דרך המרכז למטייל תאילנד ולקבל הצעה למלונות בתאילנד במחירים זולים יותר מהאינטרנט ומכל סוכנות אחרת,כולל ארגון הטיול.
ניתן גם להזמין טיולים,אטרקציות וטיסות פנים.

מוניות-יש התיקרות באיים כאשר כל נסיעה מתחילה מ200באט.
בנגקוק ללא שינוי כנ"ל בצפון.
ארוחות-התייקרות של כ30-80באט לכל ארוחה כנ"ל במוצרים בSEVEN ELEVEN
הי

חובה לשים לב לכך שאוקטובר הוא במסגרת עונת LOW SEASON אשר מאופיינת במבצעים רבים.
פברואר נמצא בתקופת HIGH SEASON בתקופה יקרה משמעותית.

אם משווים בין אוקטובר לפברואר (ולא בין אוקטובר לאוקטובר כפי שנכתב מקודם...) ההתייקרות היא  ב1000-3000באט ללילה תלוי ברמת המלון.
כלומר פער משמעותי בעלויות.
אבל נגיד לדוגמא ברשתות כמו בורגר קינג , KFC המחירים גם עולים? זה הרי מחיר קבוע... רשמת בטיסות טיסת פנים 1020 דולר?!?!?? התכוונת לבאט אולי? . חחחח. ועוד משו אחרון גסט האוסים לא רמה בשמיים אבל עם בריכה חמודה כזאת לא להיט כמה יעלה נגיד לחדר בצפון באיים ובנגקוק. שוב תודה על העזרה אשמח אם תעזור שנית וחג שמח :)
הי

בטיסות פנים הכוונה ל10-20 דולר...
האוכל גם התייקר בכ50-100באט למנה.

חדרים במלון 4 כוכבים יהיו סביב ה1600באט לזוג ללילה כולל ארוחת בוקר.
גסט האוס סביב ה700 באט לזוג ללא ארוחה.

הודעה חדשה
עמוד9 מתוך 97 הקודם<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>הבא