מזג אוויר
בחר אזור:
מפת תאילנד
x
אופנועים בתאילנד - השכרת קטנועים
קבלו הצעות לטיסות זולות לתאילנד ,בתי מלון, אטרקציות וטיסות פנים במחירים הכי זולים בהתחייבות !!!
הזן שם:
הזן טלפון:
הזן אימייל:

האופנוע הוא אחד התענוגות הכי גדולים בחיים,
נתחיל מזה שעד לשנים האחרונות בתאילנד לא יוצרו אופנועים מעל 200 סמ"ק, מסקנה ברורה היא שרוב התאילנדים והתיירים קונים ומשכירים אופנועים עד גודל זה.
אבל כידוע לכולם שאין מסתפקים במועט בעולמנו, ובשנת 2000 החלו חברות השכרה לייבא אופנועים מהירים וגדולים בעלי נפח מעל 200 סמ"ק מיפן,
שאופנועים מתוצרתה ידועים בטיבם במיוחד אופנועים גדולים, אופנועי שטח וגם עירוניים. לצורך העניין עד 200 סמ"ק נקרא טוסטוס, מעל 200 סמ"ק אופנוע.
למי שהחליט על אופנוע גדול מעל 500 סמ"ק כדאי לקבל הדרכה מתאימה ולהשתמש במגני ידיים וברכיים, יסבירו לכם הכול אם לא באתם מוכנים.
אופנועי ה "ב מ וו" יקרים יותר משאר האופנועים, 120 יורו ליום.
בתאילנד נוהגים בצד שמאל.

משפחה על קטנוע

אין המלצות להביא את האופנוע שלך לתאילנד כי :
1 יש כאן הכול.
2 אחרי כול הסידורים והאישורים הנדרשים לא יהיה לכם כוח וכסף לטיול.
3 מחיר אופנוע לקניה עם רישום ולוחיות זיהוי מתחיל מ 120,000 באט, המחיר עולה בהתאם לשנה ולגודל הסמ"ק.
בכל עיר גדולה תמצאו חברות השכרה, גם לטוסטוס וגם לאופנועים כבדים .

Honda Dream / Wave 110 -150cc
טוסטוס ארבע פעימות בוכנה אחת, טוב מאוד בתוך העיר וסביבה. ללא מצמד, פשוט מאוד להפעלה גם לטירונים ברכיבה, חסכוני מאוד, עולה בקלות עליות ומסתדר לא רע בדרכי עפר.

Honda Phantom 200 קצת יותר גדול, בוכנה אחת הצתה אלקטרונית, בלמי דיסק, טוב לנסיעות קלות ומתלמדים, עלות 500 באט ליום, בטוח בנסיעה ומתאים גם לנשים.

Honda CB400 Four מודרני 400 סיסי יבוא מיפן מתאים לכביש והרים, שימו לב למתלים צמיגים ובלמים, עלות 500 -600 באט.
תמיד כדאי לעשות נסיעת מבחן שתתן לכם קנה מידה לגבי איכות האופנוע ואת יכולתו לעמוד במשימות שיעדתם לו. נסיעת מבחן אפילו ליום שלם,
 ואם אתם ב"צ'אנג מאי" אז יש מסלול ניסיונות קבוע סביב העיר ליום שלם בסיומו תדעו אם מתאים לכם סוג כזה של אופנוע.
אם תתווכחו יותר מידי עם משכיר האופנועים סביר להניח שתקבלו את הכלי הכי גרוע ששותה הכי הרבה דלק , הוא ישאיר את האופנועים הטובים למי שמשלם יותר ולא מתווכח.
אל תדאגו אם בעל האופנוע יבקש את הדרכון שלכם ככה זה בתאילנד, וזה מבטיח שתחזיר את האופנוע, אם יש לכם בעיות צלצלו למשטרת התיירות.
טוסטוס
בטיחות וביטחון
כדאי לשים קסדה על הראש, זה לא יקר אבל יעיל גם על מנת לקיים את תנאי הביטוח בחו"ל. שימו לב איזה דלק אתם ממלאים כתוב על מכסה המיכל,
בעירות קטנות יכול להיות שאין את הדלק שאתם צריכים, מלאו תמיד מיכל מלא בעיר גדולה או במקום שיש אחריו מרחקים גדולים להמשיך.
צלמו את האופנוע מכל צדדיו ואם יש מכות וכיפופים צלמו והראו למשכיר. חובה לבדוק פנסים ללילה, מגיני בוץ לדרכי עפר, בלמים, ופלסטיקים למיניהם.

מלונות בתאילנד בהתחייבות למחיר הזול ביותר!
מלונות, אטרקציות ופעילויות מומלצות לכל המשפחה!


סעו בזהירות הביטו לכל הצדים התאילנדים חיכניים מאוד ולפעמים שיכורים מאוד, אך אם תקלעו לתאונה קחו בחשבון שאתם לא בישראל אתם במדינה שלהם, הם תמיד צודקים ואתם תמיד אשמים בתאונה,
לא לברוח מהמקום בשום מקרה אחרת תחשבו כאשמים ותשבו בכלא,
גם אם תגיעו למשפט בתאונת דרכים הם יזכו ובהרבה כסף, כל תאונה סיימו מיידית בתשלום סביר ותמשיכו להנות מהטיול, בסופו של דבר בכסף ישראלי זה לא הרבה.
אין צורך ברישיון לנהיגה על אופנוע בתאילנד אך כדאי שיהיה לכם רישיון בינלאומי לטובת הביטוח שמאוד כדאי להכין לפני כל רכיבה על אופנוע. אל תשכחו שגם הביטוח לא אוהב לשלם כסף ויאחז בכל פסיק כדי לחמוק מתשלום.
אופנועי שטח
   
שלח לחבר
   
הוספת תגובה חדשה
   
הוספת המלצה חדשה

שם מלא (אנגלית)
תאריך
טלפון
אימייל
טקסט חופשי:
תודה שהזנתם את הפרטים שלכם, אנו נחזור אלייכם בהקדם .
תגובותהגולשים
המלצותהגולשים