מזג אוויר
בחר אזור:
מפת תאילנד
x
הקשר הישראלי תאילנד
קבלו הצעות לטיסות זולות לתאילנד ,בתי מלון, אטרקציות וטיסות פנים במחירים הכי זולים בהתחייבות !!!
הזן שם:
הזן טלפון:
הזן אימייל:

מהו הקשר הישראלי בתאילנד?

אם התחלתם לחפש חומר על טיול לתאילנד, אפשר שכבר נתקלתם בביטוי הקשר הישראלי, ולא הבנתם בדיוק למה הכוונה. הקשר הישראלי איננו ביטוי כללי, אלא מקום של ממש. בתוך העיר בנגקוק, ברחוב הקוואסן , מחכה לכם אחת הפינות המפתיעות ביותר בתאילנד - מדובר על מקום שהוא גם סוכנות נסיעות וגם מסעדה, שמעניק שירותים רבים מאד, ובאופן לא מפתיע כמובן מהשם - המקום הוא כולו על טהרת הישראלים והישראליות.


הקשר הישראלי בנגקוק


 

מה ההיגיון מאחורי הקשר?

אפשר לשאול, מדעו בעצם צריך מקום כמו הקשר הישראלי ולמה הוא משמש. הסיבה לכך היא כמובן שיש כיום יותר ויותר מטיילים ישראלים שמגיעים לתאילנד, ומחפשים לעתים את החיבור לבית וזה בדיוק הדבר שהקשר הישראלי נותן להם. בין השאר, במסעדה של המקום, תוכלו ליהנות מכל המאכלים שמכירים לכם את הבית ואת ישראל - למי שלא בדיוק התרגל לאוכל התאילנדי.

אם אתם רוצים לדבר עם מישהו בשפה העברית, לקנות כרטיסי חיוג במחיר מוזל, למצוא דילים לתיירים ישראלים בתוך תאילנד, לקנות ציוד עבור הטיול שלכם, ואפילו ליהנות משירות של שמירת החפצים שלכם - תוכלו לעשות זאת בתוך הקשר הישראלי. במקום אפשר לקבל באופן מלא וחינמי מידע מקיף על תאילנד ועל בנגקוק בפרט, תוכלו לברר פרטים על טיסות ומסלולים שונים, וכמובן לפגוש ישראלים ממש כמוכם, ולהחליף איתם חוויות. מדובר לא פעם על גורם שיכול לסייע לכם באופן משמעותי - וזה נחמד לשם שינוי לקבל מידע ועזרה בתאילנד, בשפה העברית.

סושי בקשר 

המקום של הישראלים

שימו לב שבאופן לא מפתיע, בתוך הקשר הישראלי אתם עומדים לפגוש לא מעט ישראלים, שממש כמוכם יגיעו לאזור. יש מי שרק מחכים לרגע הזה בטיול שלהם - ורוצים להיפגש עם אנשים מהבית. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים דווקא להתרחק וליהנות מחוויה זרה - דעו לכם שברחוב קאסאן רוד, יש כאמור את הקשר הישראלי, אשר שופע בישראלים.

מידע נוסף באתר הקשר הישראלי

   
שלח לחבר
   
הוספת תגובה חדשה
   
הוספת המלצה חדשה

שם מלא (אנגלית)
תאריך
טלפון
אימייל
טקסט חופשי:
תודה שהזנתם את הפרטים שלכם, אנו נחזור אלייכם בהקדם .
תגובותהגולשים
המלצותהגולשים