מזג אוויר
בחר אזור:
מפת תאילנד
x
מוזיקה בתאילנד
קבלו הצעות לטיסות זולות לתאילנד ,בתי מלון, אטרקציות וטיסות פנים במחירים הכי זולים בהתחייבות !!!
הזן שם:
הזן טלפון:
הזן אימייל:
מוזיקה בתאילנד
המוזיקה התאילנדית היא דוגמא יפה מאוד להתפתחות התרבות התאילנדית במהלך הדורות האחרונים.
בתאילנד המוזיקה בדרך כלל שקטה ומרגיעה את המוח והנשמה. המוזיקה התאילנדית היא תוצאת חיבור ושילוב של מוזיקה מאינדונזיה, קמבודיה, הודו וסין השכנות של תאילנד, יש אומרים גם פרס, אפריקה ויוון.
בשנים האחרונות מורגשת מאוד ההשפעה המערבית והצפון אמריקאית על המוזיקה התאילנדית, כלי נגינה אירופאיים מופיעים בתזמורת והרכבי להקות ברחבי תאילנד הנגנית חליל תאילנדיתמודרנית.
המוזיקה התאילנדית היא רק בת 600 שנה וברובה אינה כתובה או מתוזמרת, במאה הארבע עשרה החלו לשייך את המוזיקה המנוגנת לעם התאילנדי שעוברת מדור לדור.
החל מהמאה השמונה עשרה החלו לערבב חומרים מתאילנד  עם מוזיקה מערבית ולהוסיף מוטיבים נוספים בהתאם לכלי הנגינה המודרניים, בשילוב עם המוזיקה המקורית של העם התאילנדי.
היום הלהקות המפורסמות ביותר הן פוטטו, באשר ותאיטניום.

מלונות בתאילנד בהתחייבות למחיר הזול ביותר!
מלונות, אטרקציות ופעילויות מומלצות לכל המשפחה!


 לאחרונה החלו להשתמש בשרותיו של האתר יו-טיוב וכך החלה המוזיקה התאילנדית להישמע ואף להפוך פופולארית יותר והאוזן המערבית החלה להתרגל לסגנון התאילנדי הצעקני קצת יותר מהאירופאי.
 יחד עם זאת  עלו לאוויר מספר אתרי מוזיקה תאילנדים שמאפשרים לשיר קריוקי וללמוד מילים לשירים או שירים מתורגמים לאנגלית ותאית.
פעם בשנה נולד בתאילנד שיר טוב ולאחר שהוא הופך למפורסם, כולם מחכים אותו ועוד עשרה זמרים לפחות מבצעים אותו.
בצפון תאילנד מנגנים את מוזיקת המור-לאן פולקלור אותנטי, מוזיקה כפרית, כ 50 וריאציות יש למוזיקה הזו וביצועים רבים לכל שיר.
לכל אחד מהאזורים בתאילנד צפון, דרום, מזרח, צפון מזרח ומרכז קיימת מוזיקה מקורית והמיוחדת לאזור בהתאמה לשוני בשפת הדיבור ושינויי טון הדיבור המאפיין כל אזור.
 לאחר שתצפו בהופעות בתאילנד, קנו דיסק אחד או שניים, ובהגיעכם ארצה שמעו אותו ובטוח שאחד השירים יתפוס אתכם ותמיד יזכיר לכם את הטיול.


 
   
שלח לחבר
   
הוספת תגובה חדשה
   
הוספת המלצה חדשה

שם מלא (אנגלית)
תאריך
טלפון
אימייל
טקסט חופשי:
תודה שהזנתם את הפרטים שלכם, אנו נחזור אלייכם בהקדם .
תגובותהגולשים
המלצותהגולשים